Použití izolace Climatizer Plus

zateplení nepochozích půdních prostor volným zafoukáním

Foukaná izolace Climatizer Vám pomůže vyřešit letité problémy se zateplením starších budov stejně jako snížit spotřebu energie u novostaveb.

Jemná celulózová vlákna pečlivě vyplní celý izolovaný prostor včetně koutů a štěrbin, kam se jiný izolační materiál nedostane. Foukaná izolace proto dosahuje lepších výsledků než zateplování pomocí izolačních desek nebo matrací.

 

Kde všude najde Climatizer Plus uplatnění?

Tepelná izolace Climatizer se výborně hodí k zateplení různých druhů stropních konstrukcí, klenutých konstrukcí, průmyslových podhledů a nejen jich. Uplatnění najde také při zateplování stěn, příhradových konstrukcí, půdních vestaveb a sádrokartonových příček.

zateplování stropních konstrukcí zateplování klenutých konstrukcí podhledy, sádrokartonové stropy, nepochozí půdy
Zateplování stávající nebo nové stropní konstrukce Klenuté konstrukce Podhledy, průmyslové podhledy, sádrokartonové stropy
 
Zateplování půdních vestaveb Sádrokartonové příčky tepelná izolace stěn a příhradových konstrukcí
Zateplování půdních vestaveb Sádrokartonové příčky Stěny a příhradové konstrukce

 

A jak se provádí vlastní zateplování?

Díky použití pneumatického aplikačního stroje KRENDL je možné provádět zateplení v kteroukoli roční dobu a bez zásahů do interiéru objektu.

Aplikace izolační hmoty se provádí sadou vhodně rozmístěných otvorů. Např. při zateplování stropních konstrukcí je možné pomocí jednoho aplikačního otvoru zateplit až 4 m prostoru na každou stranu. Odpadá tak nutnost odkrývání celých izolovaných ploch, jak tomu bývá u jiných typů tepelných izolací.

aplikace pneumatickým zafoukáním zateplování stropní dutiny
  Pneumatická technologie Aplikace izolace do stropní dutiny

Další informace o tepelné izolaci Climatizer Plus najdete v sekci "časté dotazy".